.
<<  Firma Profili  >>
 

PARK OBA; Kauçuk Zemin kaplamalarının üretim, uygulama ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. 
 

Firmamız,

 

1985 Yılında inşaat sektöründe faaliyete başladı. Milli Eğitim Bakanlığı, TCK, TMO ve Belediyeler başta olmak üzere sayısız, resmi ve özel projelere imza atmıştır.

 

Firma idaremiz 1997 yılında 2.kuşağa geçtikten sonra, iç dekorasyon alanında Türkiye'nin markası haline gelmiş birçok bankanın projelerini gerçekleştirdi.

 

Yıl 2008'e geldiğinde açık alanlarda kullanılan kauçuk zemin kaplama ve uygulamalarını da bünyemize dahil ettik. Belediyeler, sektör firmaları, siteler, inşaat firmaları ile farklı uygulamaları gerçekleştirdik.


Müşterilerimize; Kalitesi belgelendirilmiş ürünleri sunmaktan gurur ve onur duymaktayız.


Bize bu yolda destek veren tüm dostlarımıza, müşterilerimize, resmi ve özel kurum temsilcilerine şimdiden sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi sunarız.
 

Vizyonumuz;

 

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

 

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 
 
Park Oba
Yönetim Kurulu Başkanlığı